Hakkında yorumlar EroFertil

 • Γεώργιος
  Gençliğinde sağlığa değer vermezdi, rahat giyinirdi. Bir keresinde, sıfırın altındaki sıcaklıklarda, uzun süre soğukta durmak zorunda kaldım. Önce sertleşme sorunları başladı, sonra idrar yapma dürtüsü daha sık hale geldi. Bir üroloğa gittim, EroFertil'e tavsiyede bulundu. İlk başta kapsüllerin etkinliğine inanmadım, ancak bir aylık kullanımdan sonra tüm sorunlar ortadan kalktı.
  EroFertil
 • Mustafa
  Uzun süre sabit bir kız yoktu, ayda 1-2 kez seks. Sorunlar başladı, samimiyete olan ilgi ortadan kalktı. Ereksiyon dengesiz hale geldi ve en uygunsuz anda ortadan kaybolabilirdi. Sürekli bir ortak ortaya çıktı, ancak güçle ilgili sorunlar rahatsızlık yarattı. erofertil'yi bir süre kullanımdan sonra potensi geri kazandıktan sonra sipariş ettim.
  EroFertil
 • Δημήτριος
  Doktor kısırlık teşhisi koydu. Ne yapacağımı bilmiyordum. Sentetik ilaçlar aldı ama etkisi sıfırdı. EroFertil tavsiye edildi. İlk başta sadece internette satıldığı için utandım. Ancak tedavi sürecini tamamladıktan sonra tatmin oldum. Yatakta dayanıklılık arttı. Sperm hücreleri aktif hale geldi. Karım ve ben bir çocuk planlıyoruz.
  EroFertil
 • Δήμητρα
  Kocanın yatakta sorunları vardı. Kompleksler, sinir krizi başladı. Bir arkadaş erofertil'ye tavsiyede bulundu. Kocası bu çare konusunda şüpheliydi. Ancak bir haftalık kullanımdan sonra ereksiyon yoğunlaştı, ilişki uzadı.
  EroFertil
 • Zeynep
  EroFertil kapsülleri gerçekten bir kompleks içinde çalışır. Erektil disfonksiyonlar kayboldu, idrara çıkma düzenli hale geldi, samimiyetten gerçek zevk almaya başladım. Duygusal stresin gittiğini fark ettim, tamamen partnerime konsantre olabiliyorum.
  EroFertil
Kullanıcı oyu EroFertil
5
6