Erkeklerde gücü artırmak için faydalı ürünler

Güç, bir erkeğin cinsel ilişkiye girme, uyarılma ve çocuk sahibi olma yeteneğinden oluşan cinsel yeteneğidir. Potansiyel doğrudan büyük bir faktör listesine bağlıdır, en önemlileri diyet, yaşam tarzı ve sağlıktır. Doktorlar ayrıca potens için en önemli ürünleri de adlandırırlar.

Bu ürünlerin listesi her erkeğin günlük diyetine dahil edilmelidir. Bu sadece erektil disfonksiyon ve iktidarsızlığı önlemekle kalmayacak, aynı zamanda gücü ve libidoyu da artıracaktır. Sadece erkek genitoüriner sistem için yararlı ve yasaklanmış ürünlerin en üst listesini yapmak kalır.

Erkek gücünü artırmak için deniz ürünleri salatası

Güç, belirli yiyeceklerin tüketimine nasıl bağlıdır?

Tanrıça Afrodit zamanında bile, bir erkeğin yaşına bakılmaksızın gücünü ve libidosunu artıran ürünler tespit edildi. Günümüzde doktorlar, bu tür yiyeceklerin bir erkeğin cinsel potansiyelini tam olarak nasıl etkilediği ve ayrıca yataktaki aktiviteyi neyin azaltabileceği konusunda birçok tartışma yaptılar.

Yani:

 • tam üreme ve erkek doğurganlığının artması için A ve E vitaminleri gereklidir;
 • B vitaminleri, sinir uçlarının heyecan ve ilgili süreçlere neden olan uyarıları iletmesine yardımcı olur;
 • kalsiyum, magnezyum, çinko ve selenyum, kükürt güçlü bir ereksiyona ve yeterli bir potens seviyesine katkıda bulunur;
 • karbonhidratlar ve yağlar bir erkeğin dayanıklılığını artırır;
 • amino asitler vücuttaki radikalleri ve toksinleri gidererek bir dizi hastalığı önler;
 • protein, testosteron ve seminal sıvı sentezi için bir yapı taşıdır.

Her insan, aşırı yemenin ve yiyecek istismarının güçte bir azalmaya ve açlığa - tamamen kapanmasına yol açabileceğini hatırlamalıdır.

Erkeklerin cinsel performansını artıran ürünler

Bir erkeğin günlük diyeti dengeli ve çeşitli olmalıdır. Güç için yiyecekler buharda pişirilir, fırında pişirilir ve kaynatılır, kızartma söz konusu değildir.

Ve en değerli olanı ısıl işlem görmemiş besindir. Aşağıdaki ürünlerle gücü koruyabilirsiniz:

 • Her çeşit kuruyemiş. E ve B vitaminlerinin yanı sıra magnezyum ve çinko gibi maddeler içerirler.
 • Bir balık. Fosfor, kalsiyum, çinko ve bir dizi vitamin kaynağı olan balıklar haftada en az iki kez menüde bulunmalıdır.
 • Yağsız et. Erkek cinsel aktivitesi için, bileşim bakımından zengin ve faydalı özellikleri olan kırmızı et tercih edilmelidir.
 • Bazı tatlılar. Genital bölge için en yararlı olanı bal, bitter çikolatadır.
 • Tavuk yumurtaları. Ürünün bileşimi kan dolaşımını iyileştirir, bağışıklık gücünü arttırır, ereksiyon sırasında penisin dokularının daha iyi kanla dolmasına yardımcı olur ve böylelikle potens sorunlarını ortadan kaldırır.
 • Deniz ürünleri. Testosteronun yeterli miktarlarda üretildiği bir çinko ve protein kaynağı.
 • Narenciye. Bu meyveler, kandaki testosteron konsantrasyonunun artması nedeniyle yeri doldurulamaz lutein kaynaklarıdır.
 • Sebze yağları. Semen kalitesini artıran bir E vitamini kaynağı ve diğer maddeler hormonal seviyeler oluşturur.
 • Garnet. Bu meyve sayesinde kan damarlarının duvarları ve kalbin fonksiyonları güçlenir, kan damarları genişler ve ereksiyon sırasında kan cinsel organlara daha kolay akar.
 • Yeşillik. Maydanoz ve ıspanak, gücü ve potansiyeli artırmak için asırlık erkek yiyecekleri olarak kabul edilir.

Ayrıca faydalı ürünler arasında kereviz, nar, kabak ve çeşitli meyvelerden elde edilen meyve suları, koumiss içeceği, bitki çayları ve süt ürünleri bulunur.

Kategorik olarak ne terk edilmelidir?

Gücü artırmak için hangi yiyeceğin gerekli olduğunu bilmek, bir erkeğin diyetini oluşturması kolay olacaktır. Tahıllar, yağsız et, yumurta ve sakatat ile seyreltilebilir. Ancak kesin olarak bilmeniz gereken tek şey potens için faydalı ürünler değildir. Aksine cinsel iktidarsızlığa neden olabilecek yiyecekler var.

Bir erkeğin gücünü azaltan zararlı yiyecekler

Yani:

 • testis fonksiyonunu azaltan, potensi ve üreme fonksiyonlarını engelleyen alkollü içecekler;
 • yağlı et ve balık, kan kolesterol seviyelerini yükseltir ve bu ereksiyon bozukluğuna yol açar;
 • vücuttaki birçok işlemi bozan, omurgaya zarar veren ve ödemlere yol açan aşırı tuzlu yiyecekler;
 • şişmanlığa yol açan gazlı içecekler, hamur işleri, tatlılar;
 • vücudu radikaller ve toksinlerle kirleten tütsülenmiş, konserve yiyecekler.

Ayrıca, kısa süreli etki ve kardiyovasküler sisteme darbe veren enerji içeceklerinin yardımına başvurmayın. Potansiyelin ana düşmanı aşırı kilo, bu nedenle yiyecekler daha bitki bazlı ve uygun şekilde hazırlanmalıdır.

Gücü artırmak için en iyi ürünler

Belirtilen vitaminler, mineraller ve eser elementlere dayanarak, gücü ve ereksiyonu korumak için en değerli ürünlerin bir listesini yapabilirsiniz. Doktorlar, aralarında cinsel alanda hızlı ve güçlü etkiye sahip ilk 5 ürün olmak üzere 30'dan fazla ürünü adlandırmaktadır.

Gücü artırmak için ürün adı Ürünün kullanışlı özelliklerinin açıklaması
Abomasum veya deve midesi 3 gr kuru bir ürün yerseniz, birkaç dakika sonra bir adam bir güç ve heyecan dalgası hissedecektir. Böyle bir ürün üzerinde bir tentür yardımı ile iktidarsızlık genellikle iyileştirilebilir.
İstiridyeler Penisi uyaran doğal güçlü afrodizyak. Çinko, protein, amino asitler ve dopamin hormonunun kaynağı (memnuniyet uyarıcısı).
Pisi balığı Erkeklerin gücünü ve sertliğini arttırmak için vazgeçilmez bir ürün. Balık, vitamin ve mineraller, asimile edilebilir protein, potens için yararlı eser elementler bakımından zengindir.
Orkinos Bu balık, testosteron üretimi için önemli olan omega yağ asitlerini içerir. Ayrıca balığın bileşimi (iyot ve fosfor), ürün spermin canlılığını artırdığı için erkek üreme sağlığı için faydalıdır.
Turp Ürün balık ve deniz mahsullerinde garnitür olarak haşlanarak kullanılmalıdır. Bileşim, bağışıklığı ve hemen hemen tüm sistem ve organların işleyişini artıran vitaminler ve maddeler bakımından zengindir.

Çıktı

Gücü artıran en iyi ürünler şalgam, balık pisi balığı ve uskumru, istiridye ve domuz etidir. Ayrıca bu listeye fındık ve bal, yağsız et, bitkisel yağlar, fermente süt ürünleri, sebze ve meyveler, çilek ve doğal meyve suları da ekleyebilirsiniz. Diyet çok yönlü ve çeşitliyse, bir erkek vitamin eksikliği ve vücudun yararlı kaynakları nedeniyle asla iktidarsızlıkla karşılaşmayacaktır.